Ankara ve Çevresindeki Evde Ek İş İlanları

Evde ek iş ilanları sayesinde, Ankara’da ikamet eden herkes çok iyi bir gelir elde edebilir. Bunun için farklı iş modelleri var ve Ankara evlere iş veren firmalar aracılığı ile edineceğiniz bu işler sayesinde, gününüzün 5-8 saatini ayırarak iyi bir kazanç elde etmeniz mümkündür. Bazı iş modelleri için bu mesai süresinin daha da az olabileceğini belirtmeliyiz.

Öte yandan evde iş yapmak için sadece firmalara odaklanmakla kalmayın çünkü Ankara’da yaşayan ve evde ek iş arayan pek çok kişi, özellikle de ev hanımları, eve iş veren kişiler sayesinde de ek iş bulabilirler ve iyi bir kazanç elde edebilirler.

Ankara Evde Ek İş İmkanı

İlan 1: Ankara ve çevresinde ikamet eden kişiler için bebek şekeri yapma işi verilmektedir. Daha önce nikah şekeri işi yapmış ve bu ek iş için eli yatkın olan kişilerin başvuruları beklenmektedir.

Evde ek iş ilanları genellikle ev hanımlarının gün boyunca evde sadece bir kaç saatini ayırarak yapabileceği süsleme işleri, oya işleri ve çeşitli dekoratif işler olabilmektedir. Bu işlerin bir kısmı yetenek gerektirdiği gibi bir kısmı ise hiç bir şekilde yetenek gerektirmemektedir. Ancak evde kazanç elde etmek istiyorsanız, istekli olmanız bu işleri başarmanız için yeterli olacaktır. Evde nikah şekeri işi yaparak kazanmak için tıklayınız!

İlan 2: Ankara evde ek iş ilanları ile merkezde ikamet eden evde dekoratif ürünler üretebilecek bayanlar aranmaktadır. Emekli, çalışan, öğrenci ayrımı yapılmaksızın herkese iş gönderiliyor…

Ankara evlere iş veren firmalar sizlerden çeşitli dekoratif işler isteyebilir yada düğün, nişan gibi özel günlerde kullanılacak süslemeleri yapmanızı talep edebilir. Tüm bunlar ev ortamında rahatlıkla yapılabilecek işler olup, gelirleri de oldukça iyidir.

İlan 3: Ankara merkezde oturan ve evden ek iş arayışında olan kişiler için evlere fırın poşeti katlama işi gönderiyorlar. Uzun vadeli ve temiz çalışacak olan kişiler bu iş için tercih sebebi oluyor.

Öte yandan eve iş veren kişiler de genellikle sizlerden süslemeler ve dekoratif eşyalar yapmanızı talep eder. Bazı durumlarda poşet katlama gibi çeşitli işleri de bulmanız mümkündür.

Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız Ankara evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmeniz önemlidir. Bu firmalardan edineceğiniz işler ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Ek işleri sadece firmalardan değil aynı zamanda eve iş veren kişiler tarafından da temin edebilirsiniz. Bunun için evde ek iş ilanları sitelerine bakmanızı öneriyoruz.

Son olarak eğer belli bir el yeteneğiniz varsa ve bu yeteneğiniz sayesinde evinizde dekoratif ürünler üretebiliyorsanız, bu ürün yada el işlerinizi çeşitli web siteleri aracılığı ile de satarak para kazanabilirsiniz.

Ankara ve Çevresindeki Evde Ek İş İlanları” için 4 yorum

 • 19 Temmuz 2017 tarihinde, saat 21:48

  Evde ek is yapmak istiyorum cok ihtiyacmm var nolur geri donus sağlansinn

  Yanıtla
 • 19 Ağustos 2019 tarihinde, saat 15:04

  Ankara Çankaya’da ikamet etmekteyim. Amigurumi bebekler, keçe işleri (anahtarlık, buzdolabı süsü, duvar süsü vb), kapı süsleri, boncuk ve pul işleme gibi birçok iş yapmaktayım. Davetiye katlama, her türlü paketleme işi vb işleri evimden yapmak istiyorum. Sakin bir ev yaşantım olduğundan ürünlere bir zarar gelmesi söz konusu değildir. İşlerimi titizlikle yaparım. Gerekirse ekip oluşturacak çevrem mevcuttur. Bilginize sunar, iyi günler dilerim. Saygı ile.

  Yanıtla
 • 11 Eylül 2019 tarihinde, saat 14:03

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var. biz 10 kişiyiz bunun zamanla artacagına inanıyorum

  Yanıtla
 • 6 Şubat 2020 tarihinde, saat 14:06

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir