Bursa Evlere İş Veren Firmalar

Marmara Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda Türkiye’nin en kalabalık dördüncü ili olma ünvanını da taşıyan Bursa, iş kolları ve sanayi yönünden son derece zengin bir şehir. Yaklaşık 3 milyon kişinin yaşadığı Bursa’da geniş bir iş sahası yer alırken, iş gücü ihtiyacı da bitmek bilmiyor. Tabii aynı zamanda şehirde işverenler evden çalışacak kişilere de devamlı ihtiyaç duyuyor. Özellikle ev hanımları bu konuda bir numaralı adayken, insanlar Bursa evde iş imkanı konusunda kafa yoruyorlar. Peki Bursa evlere iş veren firmalar hangileri? Evde ek iş imkanı nasıl yaratırsınız?

Dediğimiz gibi Bursa’da pek çok alanda üretim yapılıyor, geniş bir iş sahası yer alıyor. Dolayısıyla sadece işyerlerinde çalışanlara değil, evden destek verecek üreticilere de ihtiyaç duyuluyor. Şehrin gerek merkezinde, gerek Osmangazi gibi ilçelerinde de evde ek iş imkanı arayan kişiler yer alıyor.

Bursa ve çevresinde oturan kişiler, gruplar evde boncuk dizme işiyle ilgilenebilir. Uzun vadeli bir iş olan boncuk dizme işine başvurmak için Bursa evde iş veren firmalara bakabilirsiniz. Aynı zamanda yine merkez ve Osmangazi ilçesinde yaşayan kişiler, dantel örme işine ilgiliyse, bu işe de müracaatta bulunabilirler. Özellikle hızlı ve düzenli dantel ören ev hanımları, bu işi yaparak kendilerine ek gelir sağlayabilirler.

Evde ek iş imkanı için yapabileceğiniz işlerden birisi de nikah şekeri ve bebek şekeri yapmak. Bursa evde iş imkanları arasında yer alan bu kolda, düzenli olarak çalışabilirsiniz. Hatta elifiremseker@hotmail.com adresine e-posta yoluyla başvuru yapabilir, evde nikah şekeri, bebek şekeri yaparak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Evde iş imkanları işveren taleplerine göre değişim gösterse de, genellikle adet üzerinden sınırlandırılmaktadır. Size üretimi yapacağınız işten belli bir sayıda üretmeniz istenir ve ay sonunda bunları teslim edersiniz. Malzemeler firma tarafından karşılanmakla birlikte, kimi zaman ödemeler aylık-haftalık olarak yapılır, kimi zaman da ürettiğiniz adet miktarınca yapılır.

Evden çalışmak, ek gelir sağlamak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken bir yöntem çünkü bu şekilde ev ekonominize ciddi katkılar sağlayabilirsiniz. Özellikle günlük çalışma saatlerinizi artırmanız hâlinde, ay sonu geldiğinde kazandığınız paraya belki siz bile şaşıracaksınız.

2 Yorum

  1. Hülya
  2. Nilüfer