Evde Ek iş Veren Kişiler 2017

Evde ek iş veren kişiler diğer bir değişle evlere iş dağıtan firmalar ya da kişiler hakkında internet pek fazla bilgi bulunmuyor. Bu nedenle sizler için evde iş imkanı yaratmaya çalışan sitemiz, evde ek iş veren kişiler konusunda kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdi. Ve bu kişilerin ya da firmaların evde ek iş isteyen bireylere web siteler üzerinden ulaştığını belirtmek istiyoruz. Dolayısıyla bu nedene bağlı olarak da, evde ek iş veren kişilerin telefon numaraları nette bulunmamaktadır. Peki, evlere ek iş veren firmalara siz nasıl ulaşacaksınız?

Evde Ek iş Veren Kişiler Size Nasıl Ulaşacak?

Evde ek iş veren kişiler 2017 konusunda sizlere tüm detayları sunarak, evden para kazanabilmenizi amaçladık. Bu nedenle ilk olarak kullanıcılarımız tarafından sıklıkla yöneltilen, evde ek iş veren kişilerin telefon numaraları neden yok sorusunu yanıtladık. 1 kişilik iş sağlayıcısından 30 kişilik ekibe kadar kendi fikirleri ile ilerleyen bu kişiler, evde iş imkanı sağlayan web siteleri aracılığıyla işlerini oluşturmaktadır. Bu nedenle Evdeekisim.org olarak evlere iş veren kişiler konusunda aracılık görevini üstlenerek, evinden çalışmak isteyenlere çevrim içi bir ortam hazırladık.

Evlere iş Veren Firmalar için Başvuru

Evlere iş veren firmalara ulaşmak isteyenler ya da evde iş veren kişilerin numaralarını internette bulamayanlar bu yazımızın alt kısmındaki yorum alanını kullanarak ne işi talep ettiklerini belirtebilirler. Dilerseniz isminizi, dilerseniz de Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağlardaki hesap nickinizi vererek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak iletişim adresi olarak bırakacağınız mail adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız. Çünkü evde ek iş veren kişiler ya da firmalar, size uygun herhangi bir iş olduğunda bu iletişim kanalını kullanarak size ulaşacaklardır.

Evlere iş veren firmalar için aşağıdaki alana notunu bırakırken dikkat etmeniz gereken, sadece yapabileceğinizi işi belirtmektir. Yani hangi işe yeteneğiniz varsa ve hangi işi daha seri yaparak daha fazla kazanacaksanız onu belirtmekte büyük fayda vardır. Bu nedenle zaten teslimatını geciktireceğiniz ya da tam olarak yapamayacağınız işten ziyade evlere iş veren firmalara yetenekli olduğunuz işi belirtmelisiniz.

Evde ek iş veren kişiler 2017 konusu için yorum yaparken örnek olarak aşağıdaki metni inceleyebilirsiniz…

‘’Daha önce evde kına paketleme işi yaptım. Ankara’da evlere iş veren firmalar bana … mail adresinden ulaşabilirler. Evde iş imkanı için bekleyen 10 kişilik grubumuz var. Yine kına paketleme işi yapabiliriz.’’

Evde Ek iş Veren Kişiler 2017” için 11 yorum

 • 10 Mart 2017 tarihinde, saat 21:00

  Merhaba lar 10 kişilik grubumuz var kina paketleme olur başka bir paketleme olur ulaşırsınız sevinirim iletişim mail adresimden. teşekkürler.

  Yanıtla
 • 12 Mart 2017 tarihinde, saat 15:00

  Merhabalar.Daha önce evde yemek işi yaptım.Annemle beraber 2 kişiyiz.Uskudarda kalmaktayiz.En kısa zamanda sizden haber bekliyorum.

  Yanıtla
 • 13 Mart 2017 tarihinde, saat 13:12

  Sakarya Adapazarı merkezde oturuyorum daha önce puskul boncuk ve dosya paketleme işi yaptığımdan el işinde becerikli ve pratik olduğumu düşünüyorum ayrıca 4 kişilik ekibimizle evde yapılabilecek işler arıyoruz. Lütfen bana mail adresimden ulaşın. Not,aldığımız işlerde disiplin ve güvenilir olmak birinci kuralimizdir

  Yanıtla
 • 14 Mart 2017 tarihinde, saat 11:15

  Evde kürdan veya kartvizit paketleme işi arıyorum .istanbul mecidiyekoyde oturuyorum ilgilenenler olursa sevinirim.temiz ve titizlik oncelikdir

  Yanıtla
 • 24 Mart 2017 tarihinde, saat 00:07

  Antalya da ikamet ediyoruz 4 kişilik birlikte montaj keseleme ve paketleme işi arıyoruz

  Yanıtla
 • 26 Nisan 2017 tarihinde, saat 17:11

  Ankara keçiörende oturuyorum. Evde is yapmak istiyorum . Dönüş yapan olursa sevinirim…

  Yanıtla
 • 21 Ekim 2017 tarihinde, saat 00:44

  Merhabalar ozel bir firmada teknisyenlik yapiyorum el becerim kuvvetlidir.kocaelinde ikamet ediyorum.her turlu ev islerini buyuk bir titizlikle ve seri bir sekilde yaparim .

  Yanıtla
 • 28 Aralık 2017 tarihinde, saat 16:26

  merhabalar evde ek iş yapmak için firma arıyoruz 7 kişilik ekip arkadaşıyız

  Yanıtla
 • 15 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:50

  evde iş imkanına ihtiyacım var lütfen ulaşım bna

  Yanıtla
 • 19 Ocak 2018 tarihinde, saat 16:38

  merhaba sağlık problemim yüzünden dışarda çalışamıyorum.çok zor durumdayım.günlük garanti 15 saat ayırabilirim.raptiye paket,davetiye,poşet katlama vs yaparım.lütfen dönüş yapın lütfen.bursa osmangazi

  Yanıtla
 • 19 Eylül 2019 tarihinde, saat 14:50

  merhabalar manisa salihlide ikamet ediyorum.evde her türlü paketleme işine çok ihtiyacım var sizinle çalışmayı çok isterim.umarım dönüş yaparsınız mail adresimi yazdım.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir