Evde Ek iş Veren Kişiler 2017

Evde ek iş veren kişiler diğer bir değişle evlere iş dağıtan firmalar ya da kişiler hakkında internet pek fazla bilgi bulunmuyor. Bu nedenle sizler için evde iş imkanı yaratmaya çalışan sitemiz, evde ek iş veren kişiler konusunda kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdi. Ve bu kişilerin ya da firmaların evde ek iş isteyen bireylere web siteler üzerinden ulaştığını belirtmek istiyoruz. Dolayısıyla bu nedene bağlı olarak da, evde ek iş veren kişilerin telefon numaraları nette bulunmamaktadır. Peki, evlere ek iş veren firmalara siz nasıl ulaşacaksınız?

Evde Ek iş Veren Kişiler Size Nasıl Ulaşacak?

Evde ek iş veren kişiler 2017 konusunda sizlere tüm detayları sunarak, evden para kazanabilmenizi amaçladık. Bu nedenle ilk olarak kullanıcılarımız tarafından sıklıkla yöneltilen, evde ek iş veren kişilerin telefon numaraları neden yok sorusunu yanıtladık. 1 kişilik iş sağlayıcısından 30 kişilik ekibe kadar kendi fikirleri ile ilerleyen bu kişiler, evde iş imkanı sağlayan web siteleri aracılığıyla işlerini oluşturmaktadır. Bu nedenle Evdeekisim.org olarak evlere iş veren kişiler konusunda aracılık görevini üstlenerek, evinden çalışmak isteyenlere çevrim içi bir ortam hazırladık.

Evlere iş Veren Firmalar için Başvuru

Evlere iş veren firmalara ulaşmak isteyenler ya da evde iş veren kişilerin numaralarını internette bulamayanlar bu yazımızın alt kısmındaki yorum alanını kullanarak ne işi talep ettiklerini belirtebilirler. Dilerseniz isminizi, dilerseniz de Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağlardaki hesap nickinizi vererek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak iletişim adresi olarak bırakacağınız mail adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız. Çünkü evde ek iş veren kişiler ya da firmalar, size uygun herhangi bir iş olduğunda bu iletişim kanalını kullanarak size ulaşacaklardır.

Evlere iş veren firmalar için aşağıdaki alana notunu bırakırken dikkat etmeniz gereken, sadece yapabileceğinizi işi belirtmektir. Yani hangi işe yeteneğiniz varsa ve hangi işi daha seri yaparak daha fazla kazanacaksanız onu belirtmekte büyük fayda vardır. Bu nedenle zaten teslimatını geciktireceğiniz ya da tam olarak yapamayacağınız işten ziyade evlere iş veren firmalara yetenekli olduğunuz işi belirtmelisiniz.

Evde ek iş veren kişiler 2017 konusu için yorum yaparken örnek olarak aşağıdaki metni inceleyebilirsiniz…

‘’Daha önce evde kına paketleme işi yaptım. Ankara’da evlere iş veren firmalar bana … mail adresinden ulaşabilirler. Evde iş imkanı için bekleyen 10 kişilik grubumuz var. Yine kına paketleme işi yapabiliriz.’’

11 Yorum

 1. Merve
 2. Gizem
 3. fatma
 4. Ümit
 5. Sevim
 6. Elif
 7. keziban ünal
 8. Onur kocayiğit
 9. hatice
 10. ayşe
 11. fatma akgül