Evde Nikah Şekeri işi Yaparak Para Kazanma

Evde nikah şekeri yaparak para kazanma sanıldığı kadar zor değil ve bu şekilde hem boş vakitlerinizi değerlendirebilir, hem de aile bütçenize ekstra katkı sağlayabilirsiniz. İşte evde nikah şekeri işinin ayrıntıları…

Türkiye yüksek genç nüfusa sahip bir ülke ve dolayısıyla evlilik oranları da bundan etkileniyor. İstatistiklere bakıldığında, her sene yaklaşık 600-700 bin arası çift nikah masasına oturuyor. Tüm bunlar beraberinde pek çok masraf getirirken, ilk akla gelenlerden bir tanesi de nikah şekerleri oluyor. Evde ek iş imkanı arayanlara, özellikle hanımlara önerebileceğimiz evde nikah şekeri işi de doğrudan bununla alakalı.

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma

Öncelikle evde nikah şekeri işi kendi başınıza yapabileceğiniz gibi, farklı kurumlarla anlaşarak da yapabileceğiniz bir iş yöntemi. Son derece karlı ve aynı zamanda eğlenceli-yaratıcı bir iş olan nikah şekeri için kendi işletmenizi de kurabilirsiniz. Tabii bunu o kadar kapsamlı düşünmenize gerek yok çünkü bu size sadece evde ek iş imkanı sunacak. Yani bir çalışma alanı tutmanıza gerek olmayacak. Kendiniz için yaratıcı bir isim seçtikten sonra, sıra kullanışlı bir internet sitesi açmaya ve sosyal medya sayfalarını kurmaya geliyor. Buralarda evde nikah şekeri işi ile ilgili tanıtım yapacaksınız, müşteri kitlenizi çekeceksiniz.

Evde Nikah Şekeri Yaparak Aylık 2000 TL Kazanabilirsiniz!

Müşteri kitleniz yeni evlenecek çiftler olacak ve bu konuda seçici olmalarından ötürü, seçeneklerinizi de çoğaltmanızda fayda var. Dolayısıyla evde nikah şekeri yaparak para kazanma istiyorsanız, yaratıcı biri olmanız gerekiyor. Her bütçeye göre, ucuz-pahalı nikah şekerleri üretebilmelisiniz. İlk aşamada çok sayıda ürün yapmayacak, sadece tasarımlarınızı ve numunelerinizi belirleyeceksiniz. Ardından malzemelerinizi hazırlayıp üretime geçecek, bunları internet sitenizde tanıtacaksınız. Fiyatı belirlemeniz de önemli fakat ilk aşamada daha uygun ücretlerle çalışmanızı öneririz. Tabii ki yine de kâr sizi tatmin etmeli, masrafları karşılamalı ve aynı zamanda müşteriler için de pahalı olmamalı.

Evde nikah şekeri yaparak para kazanma oldukça keyiflidir ve şekerlerinizi doğrudan internet siteniz üzerinden insanlara satabilirsiniz. Tabii farklı yöntemler de mevcut. Örneğin, çevrenizde mutlaka düğün malzemeleri satan veya toptancılık yapan yerler vardır. Buralara gidip kişilerle anlaştıktan sonra, ürettiğiniz şekerleri onlara verebilirsiniz. Aynı şekilde belli bir komisyon isteyerek, yeni evlenecek çiftleri doğrudan size de yönlendirebilirler. İşleri yeterince ilerlettikten sonra kim bilir, belki de kendi dükkanınızı bile açarsınız?

Evde nikah şekeri işi yapmak isteyenler aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak, evde nikah şekeri işi veren firmalara ulaşabilirler. Evde nikah şekeri yaparak para kazanma için web sitemizin aracı olmasını isterseniz, yorum bölümünden belirtmeniz gerekmektedir…

32 Yorum

 1. Fahrettin
   • Esma
    • Uğur
   • Memo
 2. leyla
 3. Kevser
 4. esra guler
 5. arzu
 6. Ayfer Devebkan
 7. Kevser
 8. Zeliha yildiz
 9. Muhammet
 10. Ümit
 11. Sultan
 12. Sahizer
 13. Arzu Yerlikaya
 14. Melis
 15. Fatma edebali
 16. Serpil ulbeyi
 17. Miyase Kızılkaya
 18. Berna özdemir
 19. nurcan
 20. Davutugba
 21. NERMİN
 22. Gamze
 23. yasemin
 24. Ozden Yurdakos
 25. Tuba
 26. yonca