İstanbul Evlere İş Veren Firmalar

Evlere ek iş veren firmalar, özellikle evden iş yapmak isteyen kişilerin ilgisini çekiyor. Bilhassa dışarıda çalışma engeli olanlar, ev hanımları ve öğrenciler evlere ek iş veren firmalar arıyor. İstanbul da bu konuda iyi bir seçenekken, pek çok kişi evde çalışmayı tercih ediyor. Bu nedenle İstanbul evlere iş veren firmalar adı altında home office olarak çalışmayı tercih edenlere yardımcı olmayı hedefledik…

İstanbul Evlere İş Veren Firmalar

Evde çalışma alanları Türkiye’de olduğu gibi, İstanbul’da da çok geniş. İnsanların ciddi bir kısmı kendine göre sebeplerden ötürü dışarıda çalışmak yerine evde çalışmayı tercih ederken, İstanbul evlere iş veren firmalar konusunda büyük bir metropol. Şehirde çalışma faaliyetleri çok geniş ve İstanbul evde iş imkanı denilince de akla gelen ilk yerlerden.

İstanbul Evde İş İmkanı

İstanbul evde iş imkanı arayanlar için seçenekler kadın ve erkeklere göre farklılık gösteriyor. Aynı zamanda öğrencilerin de yapabileceği işler de bulunuyor. Bu işler bazen adet başı yapılıyor, bazen ise bir haftalık, aylık şeklinde süreli olarak yapılıyor. Evlere ek iş veren firmalar farklı kazanç imkanları sunuyor ve yapılan çalışmalar sonucunda ayda 200 TL de, 2000 TL de kazanmak mümkün olabiliyor. İstanbul evlere iş veren firmalar alanında geniş bir şehirken, ayrıca evde çalışmanın bazı avantajları da bulunuyor. Evde çalıştığınız zaman daha rahat ve sessiz, sakin bir çalışma ortamında olacağınız için stres de hâliyle azalacaktır. Ancak evde çalışmanın bazı dezavantajları olduğu da unutulmamalıdır. Örneğin evde ek iş yaparak sabit bir maaşınız olmayacak veya sigorta gibi sosyal güvencelerden de faydalanamayacaksınız.

Özellikle kadınlar arasında en çok bilinen evde ek iş imkanlarından birisi evde dantel işi. Evde dantel işi veren firmalar listesinde pek çok alıcı bulunurken, bilhassa ev hanımları dantel yaparak evde para kazanabilmektedir. Bu iş bazen sürekli, bazen de yarım zamanlıdır fakat asıl püf noktaları firmalar belirleyecektir. Evde dantel işi yaparken desen seçimi size bağlı olacaktır ve İstanbul evlere iş veren firmaların istediği gün içinde dantelleri teslim etmek gereklidir. Üreteceğiniz adet sayısı sizin çalışma kapasitenize bağlıyken, aynı zamanda firma da sizden aylık veya haftalık olarak belli adette dantel isteyecektir. Dantel malzemeleri kimi durumlarda evlere ek iş veren firmalar tarafından temin edilse de, kimi zaman da üreticiler tarafından alınır ve ücret buna göre ayarlanır.

İstanbul evlere iş veren firmalar konu başlığında İstanbul ilçelerinde ek iş veren firmaları yayınlayacağız. Siz de İstanbul evde iş imkanı arıyorsanız, bu sayfayı takipte kalın. Evlere ek iş veren firmalar tarafımıza ulaştığında bu sayfaya eklenerek, gerekli güncellemeler yapılacaktır!

İstanbul Evlere İş Veren Firmalar” için 22 yorum

 • 5 Şubat 2017 tarihinde, saat 11:59

  İstanbul Kartal da ikamet etmekteyim 20 kişilik grubum var evlere is istiyoruz…Şimdiden tesekkurler

  Yanıtla
 • 10 Şubat 2017 tarihinde, saat 20:26

  İstanbul evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilmeniz için yoruma mail adresinizi de bırakmanızı rica ediyoruz Mihra Hanım… Diğer evde yapılabilecek işler için her gün düzenli olarak paylaşılan evde ek iş ilanları kategorisini incelemenizi öneririm.

  Yanıtla
 • 22 Şubat 2017 tarihinde, saat 23:18

  Merhaba İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum aracimda var istenilen yerden alıp bırakabilirim.Yardimci olursanız sevinirim.. Ayrıca ekipde kurabilirim.

  Yanıtla
 • 26 Şubat 2017 tarihinde, saat 07:46

  Merhaba İstanbul Esenyurtta oturuyorum acil olarak evde ek işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Yanıtla
 • 10 Mart 2017 tarihinde, saat 23:06

  Merhabalar İstanbul vatan caddesinde oturuyorum. Eşimle birlikte ek işe ihtiyacımız var. Hızlı ve gücenilir çalışırız. Zamanımız ve El becerimiz var. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  Yanıtla
  • 5 Aralık 2017 tarihinde, saat 15:50

   Mersinde evde yapacam paketleme iş istıyorum acil lütfen

   Yanıtla
 • 11 Mart 2017 tarihinde, saat 00:19

  İş istiyorum ihtiyacım var çabuk sürede teslim ederim istanbul anadolu yakasında oturuyorum lütfen dönüş yapın.

  Yanıtla
 • 13 Mart 2017 tarihinde, saat 03:06

  Merhaba istanbuldan buse ben bende evde yapılıcak ek iş istiyorum buna ihtiyacım var

  Yanıtla
 • 13 Mart 2017 tarihinde, saat 13:02

  Iyi günler evde iş istiyorum bu islere ihtiyacim var istanbul da ikametkah ediyorum

  Yanıtla
 • 14 Mart 2017 tarihinde, saat 01:45

  İstanbul ümraniye parsellerde oturuyorum evde çalışmak istiyorum benim de böyle bir işe acil ihtiyacım var bana ulaşırsanızz memnun olurum teşekürler….

  Yanıtla
 • 16 Mart 2017 tarihinde, saat 10:54

  Merhabalar evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı omursanız sevinirim

  Yanıtla
 • 4 Nisan 2017 tarihinde, saat 13:21

  Evde yapabileceğim iş istiyorum.El becerim cok iyidir ve hizliyimdir.Sorumluluk sahibiyim.Esenyurt ta ituruyorum.Dönüşünüzü bekliyorum.

  Yanıtla
 • 18 Nisan 2017 tarihinde, saat 20:20

  Paketleme işi yaparım. İstanbul tuzla

  Yanıtla
 • 5 Mayıs 2017 tarihinde, saat 13:45

  İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum evde çalışmak istiyorum benim de böyle bir işe acil ihtiyacım var bana ulaşırsanızz memnun olurum 5 kişiyiz teşekürler….

  Yanıtla
 • 24 Ekim 2017 tarihinde, saat 18:36

  Evde is ariyorum

  Yanıtla
 • 26 Kasım 2017 tarihinde, saat 16:36

  Evde iş ariyorum

  Yanıtla
 • 2 Aralık 2017 tarihinde, saat 22:36

  isatanbul Pendik Altkayanarcada evde paketleme işi aryrum, iki kişiyiz sevimsarsar@gmail

  Yanıtla
 • 3 Aralık 2017 tarihinde, saat 20:29

  Bu ise ihtiyacim var haber bekliyorum.istanbul umraniye de oturmaktayim titizlikle yaparim geri donus yaparsaniz sevinirim

  Yanıtla
 • 15 Aralık 2017 tarihinde, saat 16:28

  Merhaba evde 3 kişi işsiz acil işe ihtiyacımız var istanbul sancaktepe dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Yanıtla
 • 18 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:38

  mrb iyi aksamlar ben ewde ek is yapmak istiyorum de daha öncede yaptım we ayrica 7 kişilik ekibm war işlerinizi istenilen tarihte we titizlk ile yaparm yada yaptrrm İst zeytinburnnda ikamet etmktym olumlu weya olumsuz dönüş yapar iseniz sewnrim…..

  Yanıtla
 • 21 Ocak 2018 tarihinde, saat 18:41

  İstanbul Avcılar da ikamet ediyorum iki kişiyiz İşi zamanında düzgün bir şekilde teslim ederim ilginiz için şimdiden teşekkürler…

  Yanıtla
 • 21 Ocak 2018 tarihinde, saat 20:24

  Merhaba her türlü paketleme yaparız ekibimiz var Beyoğlu/Istanbul

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir