İstanbul Evlere İş Veren Firmalar

Evlere ek iş veren firmalar, özellikle evden iş yapmak isteyen kişilerin ilgisini çekiyor. Bilhassa dışarıda çalışma engeli olanlar, ev hanımları ve öğrenciler evlere ek iş veren firmalar arıyor. İstanbul da bu konuda iyi bir seçenekken, pek çok kişi evde çalışmayı tercih ediyor. Bu nedenle İstanbul evlere iş veren firmalar adı altında home office olarak çalışmayı tercih edenlere yardımcı olmayı hedefledik…

İstanbul Evlere İş Veren Firmalar

Evde çalışma alanları Türkiye’de olduğu gibi, İstanbul’da da çok geniş. İnsanların ciddi bir kısmı kendine göre sebeplerden ötürü dışarıda çalışmak yerine evde çalışmayı tercih ederken, İstanbul evlere iş veren firmalar konusunda büyük bir metropol. Şehirde çalışma faaliyetleri çok geniş ve İstanbul evde iş imkanı denilince de akla gelen ilk yerlerden.

İstanbul Evde İş İmkanı

İstanbul evde iş imkanı arayanlar için seçenekler kadın ve erkeklere göre farklılık gösteriyor. Aynı zamanda öğrencilerin de yapabileceği işler de bulunuyor. Bu işler bazen adet başı yapılıyor, bazen ise bir haftalık, aylık şeklinde süreli olarak yapılıyor. Evlere ek iş veren firmalar farklı kazanç imkanları sunuyor ve yapılan çalışmalar sonucunda ayda 200 TL de, 2000 TL de kazanmak mümkün olabiliyor. İstanbul evlere iş veren firmalar alanında geniş bir şehirken, ayrıca evde çalışmanın bazı avantajları da bulunuyor. Evde çalıştığınız zaman daha rahat ve sessiz, sakin bir çalışma ortamında olacağınız için stres de hâliyle azalacaktır. Ancak evde çalışmanın bazı dezavantajları olduğu da unutulmamalıdır. Örneğin evde ek iş yaparak sabit bir maaşınız olmayacak veya sigorta gibi sosyal güvencelerden de faydalanamayacaksınız.

Özellikle kadınlar arasında en çok bilinen evde ek iş imkanlarından birisi evde dantel işi. Evde dantel işi veren firmalar listesinde pek çok alıcı bulunurken, bilhassa ev hanımları dantel yaparak evde para kazanabilmektedir. Bu iş bazen sürekli, bazen de yarım zamanlıdır fakat asıl püf noktaları firmalar belirleyecektir. Evde dantel işi yaparken desen seçimi size bağlı olacaktır ve İstanbul evlere iş veren firmaların istediği gün içinde dantelleri teslim etmek gereklidir. Üreteceğiniz adet sayısı sizin çalışma kapasitenize bağlıyken, aynı zamanda firma da sizden aylık veya haftalık olarak belli adette dantel isteyecektir. Dantel malzemeleri kimi durumlarda evlere ek iş veren firmalar tarafından temin edilse de, kimi zaman da üreticiler tarafından alınır ve ücret buna göre ayarlanır.

İstanbul evlere iş veren firmalar konu başlığında İstanbul ilçelerinde ek iş veren firmaları yayınlayacağız. Siz de İstanbul evde iş imkanı arıyorsanız, bu sayfayı takipte kalın. Evlere ek iş veren firmalar tarafımıza ulaştığında bu sayfaya eklenerek, gerekli güncellemeler yapılacaktır!

22 Yorum

 1. Mihra
 2. Ebru Karamese
 3. Eda Nur cantürk
 4. Filiz
  • Semiha
 5. Rüya
 6. Buse
 7. Güldeniz
 8. Arzu
 9. Ayşegül
 10. Hilal
 11. zeynep
 12. Nurcan kalayci
 13. Miyase Kızılkaya
 14. Sevim Gökgöz
 15. Vildan
 16. Yeliz
 17. ozlem
 18. Fatma
 19. Filiz