İzmir Evlere İş Veren Firmalar | evde ek iş ilanları

Ege bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin de en kalabalık şehirlerinden birisi olan İzmir’de, evde ek iş ilanları epey fazla. İzmir evlere iş veren firmalar yönünden de zengin bir şehirken, burada Menemen, Foça, Balçova, Bayraklı, Bergama, Bornova, Konak, Buca ve Karşıyaka gibi pek çok ilçe yer alıyor. Evlere ek iş veren firmalar arayan kişilerin, İzmir’de oturması da onlar için bir avantaj. Yazımız içerisinde İzmir evde ek iş imkanı arayan bölge halkına yardımcı olmak için sürekli güncellenen ilanlar yer alacaktır!

İzmir Evlere İş Veren Firmalar

İzmir evde iş imkanı son derece yaygınken, evde çalışmayı daha çok ev hanımları, dışarıda çalışma imkanı olmayanlar veya ev rahatlığını tercih edenler ve üniversite öğrencileri tercih etmekte. Bilindiği gibi evde çalışmanın hem bazı avantajları, hem de dezavantajları bulunuyor. Öncelikle evde çalışarak gününüzün sadece belli bir kısmını harcarsınız ve buna oranla gelir elde edersiniz. Aynı zamanda daha serbest, daha rahat ve sessiz bir ortamda çalışırsınız. Buna rağmen evde çalışmanın dezavantajları da mevcut. Evde çalışan bir kişi sabit maaş almamakta, yaptığı çalışmaya göre para kazanmaktadır. Aynı zamanda sigorta gibi sosyal güvence haklarından da yararlanamaz ve kayıt dışı çalışır. Peki, İzmir evlere iş veren firmalar hangileri? İzmir evde iş imkanı ne durumda?

İzmir Evde Çalışma İmkanı | Evde Ek İş İlanları

Evlere ek iş veren firmalar farklı koşullarda çalışmaktalar. Kimisi parça-adet başı ödeme yaparken, kimi firma ise haftalık veya aylık zaman dilimleriyle çalışır. Fakat bu ödeme çeşitleri genellikle sabit olmamakta, yapılan işe göre değişkenlik göstermektedir. İzmir evde iş imkanı ortalama olarak aylık 200 TL – 1800 TL arası bir gelir sağlamaktadır. Tabii üst limitlere ulaşmak için düzenli çalışmalısınız, günleri aksatmadan ilerletmelisiniz. Evde ek iş ilanlarının bir diğer avantajı da tabii ki bu işleri tanıdıklarınızla, dostlarınızla bölerek yapabilmeniz. Ev ortamında size yardımcı olacak diğer kişilerle yardımlaşarak, daha rahat çalışabilirsiniz.

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi

İzmir evde iş imkanı seçenekleri arasında nazar boncuğu paketleme işi de bulunmaktadır. İşverenler ortalama olarak çalışacak kişiye paket başı 2 KG’lık malzeme verir ve ayda yaklaşık 8000 adet nazar boncuğu paketlemesi yapmasını ister. Nazar boncuğu paketleme işi hem oldukça kolaydır, hem de düzenli olarak yapıldığında hatırı sayılır miktarlarda para kazanmanıza yardımcı olur…

12 Yorum

 1. Ceren
 2. Ayşe
 3. Hayal
 4. Nisanur balcilar
 5. Volkan
 6. armağan langar
 7. Necla
 8. esra guler
 9. Hakan
 10. Zeynep
 11. Belkis