Part Time iş Fırsatları

Hayat koşulları zorlaşırken, günümüzde en temel ihtiyaçlar bile bazen lüks hâline gelebiliyorken, para kazanmak da giderek önemli bir mesele oluyor. Türkiye’de birçok insana sabit gelirleri yeterli olmuyor ve bunun için de kendilerine fırsat yaratmak istiyorlar. Bu fırsatlardan bir tanesi de tabii ki evde ek iş imkanları. Hane halkınıza veya kendi maaşınıza fazladan destek olmak istiyorsanız, size part time iş imkanları konusunda fikir verebiliriz.

Part Time iş İmkanları

Dediğimiz gibi para kazanmak hiç de kolay bir şey değil fakat elinizdeki seçenekler de bir o kadar çok. Evde ek iş olarak internet üzerinden pek çok siteye erişebilirsiniz ve bunlardan ilk akla gelenleri de paketleme işleri oluyor. Çok basit bir örnek vermek gerekirse, evde galoş paketleme işi bunlardan bir tanesi. Genellikle ev hanımları tercih edilen bu işte, çalıştığınız ve anlaştığınız firma size belli miktarda galoş temin ediyor ve bunları paketlemeniz isteniyor. Hijyen amaçlı günümüzde pek çok işyerinde kullanılan ve polikliniklerin değişilmezi olan galoşları, kendi başınıza paketleyebileceğiniz gibi, arkadaşlarınızdan da destek alabilirsiniz. Part time iş olarak oldukça iyi bir seçenek ve aynı zamanda aylık binlerce paketleme yapabilirsiniz. Tabii bu şekilde geliriniz de artmış olacak.

Evde Ek iş Fikirleri

Evde ek iş olarak boncuk paketleme işi de yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının gün içinde boş vakitleri oluyor ve bunları değerlendirmek istiyorlar. Boncuklar ise hayatın her alanında süs eşyası olarak kullanılıyor ve bunları da paketleyecek insanlara gereksinim var. Anlaştığınız firma size binlerce boncuk temin ediyor ve siz de bunları sadece evde oturarak paketliyorsunuz. Aylık ortalama 7000-10000 arası bir boncuk paketleme yaptığınız takdirde, 1500 TL gibi bir ek gelir elde etmeniz mümkün.

Part time iş imkanlarının yanında, boncuğun yanı sıra evde çengelli iğne paketleme de bulunuyor. Tıpkı boncuk işi gibi, çengelli iğneler de size firma tarafından temin ediliyor ve sizden sadece evinizde bunları paketlemeniz talep ediliyor. Bu şekilde hem boş vaktinizi değerlendiriyorsunuz, hem de istediğiniz takdirde farklı kişilerden destek alarak iş yükünüzü hafifletiyorsunuz.

Part Time iş Fırsatları” için bir yorum

  • 6 Mart 2017 tarihinde, saat 20:08

    Part time iş fırsatlarından bende yararlanmak istiyorum. evde ek iş olduğunda benimle iletişime geçebilirsiniz.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir