Davetiye Yaparak Para Kazanma

Özellikle Türkiye gibi genç nüfusun çok fazla olduğu ülkelerde, insanlar her geçen gün evleniyor. Kış aylarını yavaş yavaş geride bırakırken, düğün mevsimi de yaklaşıyor ve insanlar bunun için davetiye yapımı gerçekleştiren kişi veya firmalar arıyorlar. Davetiye yaparak para kazanma günümüzde mümkünken, evde ek iş ilanları araştırırken de bu konu sıkça karşınıza çıkacaktır.

Evde Davetiye Yaparak Para Kazanma

İş bulmak da artık giderek zorlaşırken, bu dönemde ev hanımları aile bütçelerine farklı işler yaparak destek vermek istiyorlar. Bu noktada da davetiye yaparak para kazanma devreye giriyor. Hanımlar tarafından zevkle ve rahatlıkla sadece evde çalışarak gerçekleştirilebilecek olan davetiye yapımı, iyi bir gelir imkanı sunuyor. Yeni evlenecek çiftler nikah ve düğünleri için şık davetiyeler ararken, siz de bu işi yaparak gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yaratıcı olmak ve davetiyeleri çeşitli şekillerde süslemek. Bunun için üstüne bir püskül sabitleyebilir, kenarlara simler yerleştirebilir ve davetiye katlayabilirsiniz. Tabii ki el becerileriniz ve ne kadar hızlı yaptığınız da önemli.

Evde ek iş ilanları

Evde ek iş ilanları arayarak piyasa araştırması yapabilirsiniz. Öncelikle çevrenizde davetiye yapan firmalar var mı? Bunları araştırarak işe koyulabilirsiniz. Davetiyelerin nasıl yapıldığını, neler gerektiğini öğrenin. Eğer izin almanız gerekiyorsa, bağlı bulunduğunuz belediyeye giderek izin alın. Başvuru formunu doldurduktan sonra belediyeye müracaat etmeniz gerekebilir çünkü evde çalışıp gelir elde ederken, bazen ruhsat gerekli olabiliyor. Tabii bunu vergisiz de yapmanız mümkün fakat her zaman en güvenlisi vergili şekilde çalışmaktır. İşiniz küçük çaplı olacaksa, bu kadar izinle uğraşmanıza da gerek yok. Aynı zamanda çevrenizde bulunan davetiye firmalarına da başvurabilir, onlar adına üretim yapıp kâr payı koyarak teslim edebileceğinizi söyleyebilirsiniz. Gerekli malzemeleri firmalardan alabileceğiniz gibi, kendiniz de temin edip davetiyelerinizi yapabilirsiniz.

Davetiye yaparak para kazanma istiyorsanız, hem farklı fikirlerden esinlenin, hem de kendi yaratıcılığınızı ortaya katın. Davetiye yapımı hem zevkli, hem geliri olan bir iştir ve kolaylıkla evde halledebilirsiniz. Eğer bu işte kalıcı olup çevre edinmek istiyorsanız, hızlı ve kaliteli üretim yapmalısınız. Unutmayın ki, ne kadar çok üretim yaparsanız, o kadar fazla gelir elde edeceksiniz.

25 Yorum

 1. Elif
 2. Ümit
 3. Atiye
 4. zeynep
 5. Cansu
 6. Oylum
 7. BURCU
 8. keziban ünal
 9. Şafak Ünal
 10. Melis
 11. Sevilay
 12. Sevim
 13. Özlem kaya
 14. Demetozalp
 15. Hatice ŞİMŞEK
 16. Demetozalp
 17. Sultan yıldız
 18. Burhan bayram
 19. Burhan bayram
 20. Serap
 21. Damla
 22. Suzan
 23. Ilknur
 24. Ozden Yurdakos