ek gelir getiren işler

Ek Gelir Getiren İşler

Ek gelir getiren işler konusunda siz de evinizde oturarak para kazanmak ister misiniz? Bu konuda web sitemiz, tamamen alternatif meslek gruplarına ilişkin olmak kaydıyla sizlere para getirisi sunacak ve hiçbir şekilde yormayacak olan iş gruplarını sıralıyor. Siz de bu alt kısımda sıralayacağımız herhangi bir meslek grubunu seçebilir, kazancınızı kısa sürede ileri seviyelere çıkartabilirsiniz!

Ek Gelir Getiren İşler Nelerdir?

Sosyal medya üzerinden para kazanmak!

Bilindiği gibi webmaster siteleri üzerinden 200 bin, 300 bin, 500 bin beğeni kazanmış olan sayfalar satışa çıkartılıyor. Ek iş yapmak istiyorum diyenler için bu tip bir girişimcilik oldukça önemlidir! Siz herhangi bir sayfa alabilir, konsepti belirleyebilir, böylelikle paylaşımlarınızı sağlayarak kısa sürede belli bir kitle oluşturabilirsiniz.

Bu sayede çeşitli firma ve diğer sosyal medya içerikleri üzerinden reklam satarak kazançları ileri seviyelere taşımak mümkündür. Yapılacak olan yatırım ve bu işe ayrılacak olan süreç düşünüldüğü zaman gelirinizi 2000 TL ila 5000 TL’ye kadar çekebilirsiniz.

Evden video çekerek para kazanmak!

Youtuber mantığı her geçen gün ülkemizde değer kazanıyor. Bu sebeple evde ek iş ilanları konusunda youtuberlik, sizlerin kısa vade de iyi gelirler elde etmesine yardımcı olacaktır. Youtube kanalı oluşturup, buraya çektiğiniz videoları yükleyerek kazançlar elde edebilirsiniz.

Örneğin bir bayansanız, makyaj konusunda net bilgiler sunan bir video çekebilirsiniz. Veya erkekseniz, oyunlarla alakalı bir video çekebilirsiniz. İzlenen rakama göre kazançlar değişim gösterebilir. Ortalama 1,500 TL ila 15,000 TL arasında kazanç elde etmek mümkündür!

Organik sabun üreterek ek gelir sağlamak!

Ek gelir getiren işler listesinde yer alan sabun üretimi özellikle hobi amaçlı sabun üretenlerin gözdesi konumunda. Özellikle organik sabunlarla ilgili temel bilginiz varsa hiç vakit kaybetmeden ev yapımı sabun işine girmelisiniz. Organik sabun üretimi sektöründe tanınmış tedarikçi sayısının fazla olmadığını hatırlatırız…

Adsense gelirli web sitesi açabilirsiniz

Örneğin kadınsanız bir moda sitesi açmak ve bu siteye doğru içerikleri girmek, SEO mantığı üzerinden çalışmalar yapmak sizlerin zamanla gelir elde etmesine olanak tanıyacaktır. Ek gelir getiren işler konumunda çok sık araştırılan ve ilgi gören bu iş grubu, ilk 3 ila 4 ay sizlere bir kazanç sağlamazken, zamanla hit kazanmaya başladığınız an itibariyle arama motorlarından alacağınız her tık başı, aylık olarak Google’nin sizlere bir ödenek çıkartmasını sağlayacaktır. Siteye gelen kitlelere göre ortalama 1000 TL ila 10,000 TL arası para kazanılabilir!

Yemek yaparak ek gelir sağlamak!

Bilakis ev hanımları tarafından çok sık tercih edilen yemek yaparak kazanç elde etmek, ek gelir getiren işler konusunda hit bir meslek grubu olarak görülüyor. Yemek siparişlerinizi sosyal medya ve internet üzerinden alabilecek, bu sayede kazançlarınızı da kısa sürede ileri seviyelere taşıyabileceksiniz. Tabii ki bu tamamen sizin yemeklerinizin lezzeti ve müşteri ağını ne kadar elinizde barındırdığınız ile alakalı!

Yemek ile ilgili evde ek iş ilanları vermek isteyen ya da evden yemek yaparak para kazanmak isteyen olursa yoruma bırakabilir. Ayrıca ek işe ihtiyacım var diyen marifetli ev hanımları da yoruma iletişim bilgilerini bırakabilirler…

Bir yorum

  1. Ek gelir getiren işler konusunu güzel anlatmışsınız teşekkür ederiz ancak ben sosyal medyalar üzerinden ek iş yapmak istiyorum. işverenlere bir türlü ulaşamıyorum bunun için verebileceğiniz bi adres varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir