Evde Ek iş ilanları Kategorisine Yeni Bir Eklendi!

Evde ek iş ilanları ile para kazanmaya ihtiyacı olan bireylere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Web sitemize gelen evde ek iş ilanlarını sizler için araştırma yaparak yayınlıyoruz. Makaleye konu olan şirket, özellikle kilo vermeye çalışan kişilere yönelik ürünleri olan bir firmadır.

Günümüzde fazla kiloları ile dertte olan kişi sayısı oldukça fazla olduğu için evde iş imkanı arayan bireyler bu işten yüksek kazançlar sağlayabilirler. Çünkü firmanın yıllardır süre gelen kaliteli markası ürünleri kendi sattırıyor diyebiliriz…

Herbalife Evde Ek iş ilanları

Evde ek iş ilanları kategorisine eklenen Herbalife’ın distribütörü olarak hayal edemeyeceğiniz kadar yüksek meblağlar kazanabilirsiniz. Ayrıca kendi kişisel kullanımınız için gerekli olan tüm ürünleri de indirimli alabilirsiniz. Herbalife ürünleri bilimi temel alarak hazırlandığı için kilo kontrolü alanındaki en iyi ürünlere sahip diyebiliriz. Kazanç olarak da doğrudan satış sektöründe rakipsiz gibi görünüyor. Çünkü distribütörlerine yaptıkları satışlarda çok yüksek oran bırakıyor. Bunun temelindeki sebep ise ürünün mal ediliş fiyatı ile satış fiyatı arasındaki farkı distribütörlerine vermesidir.

Minimum Sipariş Şartı Yok!

Başlangıç maliyetleri oldukça düşük olan doğrudan satış sektöründe evde iş imkanı sunan Herbalife ürünlerinin distribütörlüğünde minimum sipariş şartı yok. Ayrıca Herbalife üye paketi için 90 günlük, alınmış satılmış ürünler içinse 12 aylık para iade garantisi var. Herhangi bir iş aracı alma gibi zorunluluk yok. Aday Üyelere, olası kazançları ile ilgili olarak, Brüt Gelir Beyanında açık, kesin ve zamanında bilgi sağlamaktalar.

Başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki yorum alanına ismini ve iletişim bilgilerini bırakabilirler. Şirket sponsorları tarafınıza en kısa sürede dönüş yapıyorlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir