evde iş

Evde Ek iş mi Arıyorsunuz? Kişiye Özel Kalem işi

Evde iş arayanlar için yaptığımız araştırmalar devam etmekte ve kişiye özel kalem işi veren firmaların olduğu görülmektedir. Bu nedenle evde ek iş arayan ve yapmak istediği işi kendisi belirlemek isteyenler için evde kalem işi bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Evde yapılacak işler arasında bulunan kalem işi, hem zamanı tasarruflu kullanmak hem de evde çok büyük bir rahatlık oluşturması adına oldukça iyi bir iş diyebiliriz. Peki, evde ek iş arayanlar için alternatif olan kalem işinin ayrıntıları nelerdir?

Evde ek iş imkanı : Kişiye Özel Kalem Hazırlama

Evde iş imkanı arıyorsanız ve özel bir iş olsun istiyorsanız bu iş tam size göre! Çünkü hayal gücünüzü ve tasarım kabiliyetinizi kullanarak çok güzel sonuçlar elde edebilir, elde bütçenize katkıda bulunabilecek kazançlar sağlayabilirsiniz. Fakat evde ek iş imkanı olarak kişiye özel kalem tasarımını tercih ederseniz bilmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Örneğin kalem yaptırmak isteyen kişinin bütçesini mutlaka öğrenerek, işi kabul edip etmeyeceğinize karar vermelisiniz. Daha sonra kalemin rengini boyutunu, ne için hazırlanıp kime hediye edileceğini iyice analiz ederek harika tasarımlar yaratabilirsiniz. Çünkü istenilen kalemi net öğrendiğinizde hayal gücünüz o yönde harekete geçecektir.

Evde iş yapabilmek için kişiye özel kalem işi veren firmalar yada bireysel çalışan kişilere ulaştığınızda, onların isteklerine doğru yanıtlar verebilmek için bu kısaslara dikkat etmelisiniz. Bunlar haricinde kişiye özel kalem işi veren firmalara nasıl ulaşabilirim diyen kullanıcılarımız için sorularınızı yanıtlayalım…

Kişiye Özel Kalem işi Veren Firmalar

Kişiye özel kalem işi veren firmalar hediyelik eşya sektöründe yer almaktadır. Bu firmalardan iş talebi geldiğinde, evde ek iş ilanları kategorimizde yayınlayacağız. Firma vereceği siparişleri bize iletir ve hazır edilmesi gereken zamanı bildirirse, bizde sizlerle evde ek iş ilanları kategorisinden paylaşacağız. Evde iş yapmak için bu işi tercih ediyorsanız, siz de mail adresinizi ve daha önceki deneyimlerinizi aşağıdaki yorum alanına bırakabilirsiniz. Çünkü yorum alanındaki mailler önceliğimiz olacaktır…

6 yorum

  1. Ben daha önce boncuk puskul ve dosya paketleme işi yaptım bununda altından kalkacagima inanıyorum lütfen dönerseniz sevinirim

  2. Merhaba! Biz Evda paketlama işi yapmak istiyoruz. Lütfen,iş verilajak firmalara nasıl ulaşabiliriz?Biz Istanbul güneşle mahallesidmahallesinde yaşarız.

  3. İyi günler ben bu işi öğrenmek yapmak istiyorum deri ve cini tasarımı yapıyorum aciiil dönün ..

  4. Merhaba ben özlem evde acil ek işe ihtiyacımız var 2 kişiyiz acil geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir