Evde Kutu Katlama işi 400-1000 TL Arası Gelir!

Evdeki boş vaktini değerlendirip, aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler için pek çok imkan var. Bunlardan birisi de evde kutu katlama işi olarak karşımıza çıkıyor. Evde yapılabilecek işler arasında yer alan kutu katlama işi, ek iş fikirleri bakan kişilerin kesinlikle bakması gereken seçenekler arasında yer alıyor.

Evde yapılabilecek işler arasında kutu katlama işi de var!

Boş vakitlerinizde evde kutu katlayarak veya hediyelik kutular üreterek aylık gelirinizi artırabilirsiniz. En avantajlı yanı ise kutu katlamak için hiçbir özel yeteneğe sahip olmanıza da gerek yok. Tek yapmanız gereken kağıttan-kartondan kutular yapmak ve bunlara farklı şekiller verip, renklendirmek. Ek iş fikirleri arasında yer alan kutu katlama için tek yapmanız gereken temel mantığı öğrenmek. Evde yapılabilecek işler arasında çok sayıda seçenek olsa da, evde kutu katlama işi hatırı sayılır paralar kazandırabilir.

Evde Kutu Katlama işi

Bunun için gerekli olan malzemeler sadece ağır gramajlı kare kağıt, kalem ile cetvel ve kemik katlayıcı olacak. İşin gelir kısmına gelirsek, kutu katlama işi yaparak kazancınız değişkenlik gösterecektir. Bu sizin ne kadar, kaç sayıda üretim yaptığınıza bağlıdır. Sonuçta evde kutu katlama işi adı üstünde evde yapılan bir iş ve vaktiniz de her zaman bol olmayabilir. Fakat genel ortalamaya bakıldığında, bu işi yaparak insanlar ayda 400-1000 TL arası bir gelir elde etmektedir. Bu kutular genellikle hediyelik eşyalar için kullanılan, renkli ve çeşitli desenlerden oluşan ürünler olmakta. Farklı boyutlarda oldukları gibi, aynı zamanda üstlerinde lastikten damgalar, çeşitli süslemeler, fiyonklar da kullanabilirsiniz. Bu şekilde ürettiğiniz kutuların cazibesi artacak, müşteri bulmak kolaylaşacaktır.

Her ne kadar evde yaptığınız kutuları kendi pazarlama şansınız olsa da, bunun için evlere iş veren firmalar da mevcut. Eğer satacak çevreniz yoksa ve vakit kaybetmeden gelir elde etmeye başlamak istiyorsanız, firmalarla anlaşmanızı tavsiye ederiz. Evlere iş veren firmalar arasında kutu katlama işi de mevcut ve bunlarla çalışarak daha hızlı kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Kutu Katlama işi 400-1000 TL Arası Gelir!” için 4 yorum

 • 14 Mart 2017 tarihinde, saat 17:33

  çanakkalede ailemle yaşıyorum annemle işe talibiz

  Yanıtla
 • 13 Mayıs 2017 tarihinde, saat 16:22

  4 kişiyiz böyle bi işe ihtiyacımız var kayseri

  Yanıtla
 • 11 Aralık 2017 tarihinde, saat 13:21

  Merhaba Mersin de yaşıyorum evde paketleme ve kutu katlama işi yapabilirim.Dönüş yaparsanız sevinirim.

  Yanıtla
 • 16 Aralık 2017 tarihinde, saat 16:19

  İzmir’den 2 kişiyiz. Hızlı ve titiz çalışıyoruz. Çok ihtiyacımız var.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir