Evden Ek İş İsteyenlere MÜJDE!

Kazancım yetmiyor ek iş yapmak istiyorum diyenlere özel ek gelir getiren işleri araştırmaya devam ediyoruz. Dünyanın en çok kazandıran işi Anıl iç giyim satış danışmanlığı ile evden ek iş yapabilir ve limitsiz kazanç sağlayabilirsiniz. Anıl iç giyim markasının sunmuş olduğu bu iş imkanını daha yakından tanımak isteyenler için araştırdık. Evden ek iş isteyenler bu ilanın detayları aşağıdaki konu başlığından inceleyebilirler…

İç Giyim Dünyasından İlan: Evden Ek İş

36 yıldır sektörde olan Anıl iç giyim markasının bünyesinde bay, bayan ve çocuk iç giyim ile dış giyim ürünlerinin satış danışmanlığını yaparak, evden ek iş sahibi olabilirsiniz. Sitemiz ek gelir getiren işler çerçevesinde yayınlanan ilanları takip ederek okurlarını bilgilendirmektedir. Ancak yayınlanan ilanlardaki firmalar için uzman editörlerimiz tarafından ön araştırma yapıldığını belirtelim. Anıl iç giyim 36 yıllık kalitesi ile ön plana çıkan ve ödeme güvencesi ile çalışan ender firmalardan diyebiliriz. Peki, iç giyim dünyasına katılarak ek iş yapmak istiyorum diyenler aylık ne kadar kazanırlar?

ek iş isteyenler

KAZANÇ LİMİTSİZ!

İç giyim dünyasına üye olarak satış danışmanlığı yapmak isteyenler için üyeliğin ücretsiz yapıldığını belirtelim. Yani herhangi bir yatırım yapmadan direkt evinizin rahatlığında işe başlayabilirsiniz. Ayrıca her ay sipariş verme gibi herhangi bir zorunlulukta bulunmadığı için Anıl iç giyimin satış danışmanları oldukça özgür çalışıyor. İsteyenler 5 lira küçük bir meblağ ile katalog talep edebiliyorlar.

Evimin rahatlığında ek iş yapmak istiyorum diyenler limitsiz kazanç elde edebiliyorlar. Nasıl mı?

 1. Katalogdaki her üründen %40, %30 ya da %20 kar yapma imkanıyla. Örneğin; arkadaşınız 50 liralık bir ürün istediğinde bundan kazancınız 20 lira olabilir. Çoğu ürünlerinde neredeyse yarı yarıya kâr marjı var.
 2. Sınırsız sayıda eşinizi, dostunuzu, arkadaşınızı satış danışmanı yapabilir ve bunun için stopaj kesintisiz prim kazanabilirsiniz. Tanıdığınız bir kişinin de iş sahibi olmasına yardımcı olacağınız için Anıl giyim size;

1.Nesilden %5

2.Nesilden %4

3.Nesilden %3

4.Nesilden%2

5.Nesilden %1 prim kazanma şansı sunuyor. Yani ek gelir getiren işler arasında iç giyim en fazla kazanç sağlayan işlerden biri diyebiliriz.

ek iş

 1. Müşterilerin ürünleri 20 gün içinde iade etme hakkı bulunduğu için kaliteli iç giyim ürünlerinden inanılmaz satış yapabilirsiniz.
 2. Aşağıdaki linkten başvuru yaptıktan sonra sizin adınıza açılmış hesabınız ile kariyer tablonuzu anbean inceleyebilir ve tüm ekibinizin çıkardığı cirodan unvan sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu cirodan para ödülü de kazanabilirsiniz.
 3. Türk firması olduğu için Türkiye’nin her ilinden ve ilçesinden satış danışmanları bulunmaktadır. Bu danışmanlarla Whatsapp grubuna katılarak, hediye ürünlerden ve özel kampanyalardan anında yararlanabiliyorsunuz.

EVDEN EK İŞ İÇİN BAŞVURU

Ek gelir getiren işler arasından tercihiniz iç giyim sektörü ise hemen aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz. Kayıt sırasında yardıma ihtiyacınız olan bir durum olursa yoruma bırakabilirsiniz. Evden ek iş yapmak isteyenlere özel ek iş ilanlarını araştıran sitemiz size her konuda yardımcı olacaktır. Herkese bol kazançlar…

Evden ek iş başvuru için tıklayınız : http://www.piaffnetworking.com/u-46314

7 Yorum

 1. mira
 2. Pelin
 3. Azime
 4. Simge
 5. Gamze
 6. Nihal